Atmet telefonu un dzīvo!

2017.gada rudenī sākoties jaunajam mācību gadam, VAS “Latvijas dzelzceļš” aicināja ikvienu iesaistīties un radīt idejas, kas var glābt dzīvības! Nolūkā samazināt negadījumu skaitu uz sliedēm un pievērst sabiedrības uzmanību drošai dzelzceļa sliežu šķērsošanai un rīcībai to tuvumā, kampaņas “Atmet telefonu un dzīvo!” ietvaros ikvienam bija iespēja pievienot savu drošības aicinājumu šajā interneta vietnē www.atmettelefonu.lv.

Pievienotie brīdinājumu teksti piedalījās konkursā un to autori varēja laimēt balvas. Kas vēl svarīgāk - labākās un populārākās brīdinājumu tekstu idejas tika izmantotas kampaņas reklāmās, skanēja visā Latvijā un, cerams, palīdzēja cilvēkiem sliežu tuvumā būt vēl uzmanīgākiem.

LDz un SKDS pavasarī veiktajā pētījumā par Latvijas iedzīvotāju uzvedību dzelzceļa tuvumā tika noskaidrots, ka gandrīz 40% aptaujāto ir gadījies nokļūt riskantā situācijā, lietojot mobilās ierīces un tādejādi savlaicīgi nepamanot apdraudējumu, piemēram, šķērsli un citus satiksmes dalībniekus. Tieši tādēļ tapa sociālās drošības kampaņa “Atmet telefonu un dzīvo!”, kuras ietvaros tika izveidota šī lapa un brīdinājumu tekstu konkurss, kā arī tika veiktas citas aktivitātes.

×

Error message

Labi
×

Konkurss ir aktīvs līdz 22. septembrim. Konkursa balvu fonds - piecas dāvanu kartes, katra 100 EUR vērtībā. Par konkursa uzvarētājiem kļūs brīdinājumu teksta autori, kuru radītais saturs saņēmis visvairāk balvu un kuri ir dalījušies ar kampaņas ziņu Twitter, Facebook vai Draugiem sociālajos tīklos. Ar konkursa uzvarētājiem tā rīkotāji sazināsies, izmantojot vēstuļu iespējas tajā sociālajā tīklā, kurā dalībnieks būs publicējis ziņu. Ja ar uzvarētāju nav iespējams sazināties (slēgta tipa profili, netiek atbildēts uz saņemto ziņu u. tml.) 10 darba dienu laikā, konkursa rīkotāji patur tiesības balvas piešķirt citiem pretendentiem vai neizlozēt vispār. Portāla administrācijai ir tiesības dzēst tādus brīdinājuma tekstus, kas satur rupjības, naida runu vai ir cieņu aizskaroši.

×

Lai publicētu, autorizējies ar kādu no soctīkliem:

draugiem Draugiem facebook Facebook twitter Twitter
×

Lai nobalsotu, autorizējies ar kādu no soctīkliem:

draugiem Draugiem facebook Facebook twitter Twitter